Sklep Techemznaki znaki

Sklep Techemznaki znaki taśma żółto czarna opinie

Specjalizujemy się w produkcji znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie wpływa na jakość wykonywanych przez nas produktów. Zajmujemy się produkcją znaków wykorzystując surowce najlepszej klasy, które spełniają wszystkie standardy.

Od wielu lat, jako jedna z nielicznych firm na rynku, używamy innowacyjnych i ulepszonych produktów fotoluminescencyjnych. Przy produkcji używamy najnowszej generacji ploterów. Wydruki znaków wykonujemy na folii oraz na na płycie fotoluminescencyjnej. Dzięki temu znaki są łatwo dostrzegalne przy słabym oświetleniu i w trudnych warunkach, na co znaczący wpływ ma pokrycie specjalną farbą zawierającą pigment zdolny do emisji światła. Znaki trzeba ochraniać przed wygięciami i zarysowaniami, które mogą uszkodzić ich powierzchnię poprzez przerwanie świecącego materiału.

W naszym asortymencie znajdą Państwo wiele rodzajów znaków bezpieczeństwa, w tym znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te przez uniwersalne oznaczenia, dają gwarancję bezpieczeństwa dzięki informowaniu osób o zasadach i występujących zagrożeniach związanych z konkretnym terenem. Wszystkie produkowane przez naszą firmę znaki bezpieczeństwa realizują wszystkie narzucane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą ochronie życia, mienia i zdrowia, a także bezpieczeństwa publicznego. Stosujemy się do wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych wyrobów do użytku publicznego.

W ofercie posiadamy również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, spełniające wytyczne stawiane przez Unię Europejską, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, opracowane przez naszych ekspertów, trwałe i łatwe w montażu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy dotyczącą znaków bezpieczeństwa.

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.