znaki bhp cennik

znaki bhp cennik

Zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Nasze ogromne doświadczenie owocuje jakością wykonywanych przez nas produktów. Produkujemy znaki wykorzystując surowce najwyższej jakości, spełniając wszelkie możliwe standardy.

Od długiego czasu, jako jedni z przodujących liderów na rynku, używamy nowatorskich i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkcji używamy najnowszej generacji ploterów. Znaki drukowane są na folii oraz na na płycie fotoluminescencyjnej. Dzięki temu produkowane przez nas znaki są bardzo dobrze dostrzegalne przy słabym oświetleniu i w trudnych warunkach, na co znaczący wpływ ma specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment emitujący światło. Znaki należy ochraniać przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą naruszyć ich powierzchnię przez przerwanie świecącego materiału.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele rodzajów naklejki bhp opinie znaków bezpieczeństwa, jak na przykład znaki bezpieczeństwa drogowego, ewakuacyjne i przeciwpożarowe. Znaki te przez ujednolicone oznaczenia, zapewniają bezpieczeństwo dzięki informowaniu osób o zasadach i występujących zagrożeniach powiązanych z konkretnym terenem. Wszystkie produkowane przez naszą firmę znaki bezpieczeństwa realizują wszystkie wymagane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Przestrzegamy wszelkich zasad dopuszczania i wydawania tych wyrobów do użytku publicznego.

W ofercie posiadamy również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, które spełniają wymagania ,które stawia Unia Europejska, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, opracowane przez naszych specjalistów, solidne i łatwe w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.