Dresik dla niemowlaka

Znacie to uczucie, kiedy po przyjściu do domu z pracy, po ciężkim dniu, chcecie wskoczyć w piżamę albo dres? Elegancka koszula uwiera przy szyi, spodnie cisną w pasie, a w tej spódnicy ciężko zrobić krok? Uczucie wejścia w luźne ubrania jest niezastąpione.
Dlaczego więc ubieramy nasze dzieci ładnie i estetycznie, niekoniecznie myśląc o ich wygodzie? Maluch powinien się skupiać tylko na jedzeniu, spaniu, zabawie i rozwoju intelektualnym, a nie na tym, czy wygląda dobrze i nikt nie będzie go obgadywał, że ubrał się niestosownie do okazji.

Dresy dla niemowląt są świetnym rozwiązaniem. Nie dość, że podszewki często mają puszek, który bardzo grzeje, przez co nadają się na chłodniejszy jak i bardzo słoneczny i ciepły dzień, to są elastyczne – żadne wygibasy nie są im straszne i są naprawdę nikłe szanse na pęknięcie w szwie. Dresy dziecięce mogą być również stylowe. Mogą podobać się maluchom poprzez kolorowe wzory czy postacie z ulubionej bajki. Bluzy dresowe mają często świetne kieszenie ze ściągaczami, przez co można schować ulubione zabawki czy znalezione w torebce mamy drobniaki. Dresy niemowlęce nie mają takich funkcji, co nie ujmuje im w żadnym stopniu. Maluszki nie potrzebują takich dodatków, bo niekoniecznie interesują je takie rzeczy. Pamiętajcie, dobry dres nie jest zły, a grzeje nie za dużo i nie za mało. Poza tym, dres może być naprawdę stylowy. Dodatkowo jego niepodważalną zaletą jest elastyczność. I wygoda, której nie zamieniłoby się na żadną inną.

Sprawdź https://lencia.pl/dresy-c-136_69.html